Кличко обігріє 60 столичних будинків за рахунок сміттєспалювального заводу

У Києві завдяки новим енергозберігаючим технологіям, впровадженим на сміттєспалювальному заводі «Енергія», більше 60 будинків житлового масиву Позняки будуть підключені до опалення та гарячої води в опалювальний період
Depo.Гроші
25 вересня 2014 14:25
ФОТО: depo.ua
Кличко обігріє 60 столичних будинків за рахунок сміттєспалювального заводу
Кличко обігріє 60 столичних будинків за рахунок сміттєспалювального заводу

Про це сьогодні на брифінгу заявив Київський міський голова, голова КМДА Віталій Кличко, повідомили ДеПо в прес-службі мерії.

«Ми перебуваємо на сміттєспалювальному заводі «Енергія». Сьогодні тут впроваджено технології, які дозволяють не тільки спалювати сміття, але і використовувати енергію, яка раніше викидалася в атмосферу, для обігріву житлових будинків. Завдяки цьому понад 60 будинків житлового масиву Позняки будуть підключені до опалення та гарячої води в опалювальний період. І це в умовах, коли завод завантажений не на 100%. Якщо підприємство працюватиме на повну потужність, то зможе опалювати більше 100 будинків», - заявив Кличко.

Київський міський голова оглянув завод і, зокрема, перемичку з новою бойлерної заводу. Будівництво та запуск перемички, крім збільшення обсягів термічного знешкодження відходів, забезпечить економію газу на столичних ТЕЦ. Реалізація проекту дозволить знизити витрати газу на 15 млн кубометрів на рік. Крім того, проект дозволить заводу забезпечити Позняки гарячою водою влітку.

Нагадаємо, минулого тижня Кличко видав перл, заявивши: «Щоб холодна вода стала гарячою, її потрібно підігріти».