Кличко обіцяє знайти гроші на зарплати транспортникам

Влада Києва докладають всіх зусиль, щоб знайти гроші на зарплату співробітникам «Київпастрансу», вже є 27 млн. грн
Depo.Гроші
18 грудня 2014 14:52
ФОТО: depo.ua
Кличко обіцяє знайти гроші на зарплати транспортникам
Кличко обіцяє знайти гроші на зарплати транспортникам

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко, передає ДеПо.

Він зазначив, що заборгованість, яка складає 130 млн. грн., виникла через неперерахування Кабінетом Міністрів компенсацій за перевезення пільговиків. Уряд компенсував лише 30% суми за пільгові перевезення.

«Ми зараз робимо все, щоб знайти гроші; перерахували з міського бюджету 16 млн. грн. і найближчим часом перерахуємо ще 11 млн. грн. Я звертався і буду знову звертатися до Кабміну, щоб нам повернули гроші, які вилучають з Києва. Ми повинні їх якнайшвидше отримати, щоб виплатити зарплати», - сказав Кличко.

За слова мера, він провів переговори з представниками профспілок і зауважив, що тролейбусні та автобусні депо працюють. А працівники трамвайних депо сьогодні повинні вийти на лінії.

«Ми працюємо над тим, щоб знайти гроші. До кінця року з міського бюджету буде виділено 54 млн. грн. на покриття заборгованості перед «Київпастранс». Так як уряд не перераховує компенсації за перевезення пільговиків, фінансовий тягар лягає на столичний бюджет і киян», - сказав Кличко.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні вранці ряд працівників столичного комунального транспорту оголосили страйк, заявивши, що почнуть працювати лише після отримання зарплати, яку їм не видають вже кілька місяців.