Клерк Мінфіну сидить і длубається в носі: Насалик пояснив, хто затримує зарплату шахтарям

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик прокоментував ситуацію з виплатою заборгованості із зарплат шахтарям
Depo.Гроші
4 серпня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на прес-конференції, передає depo.ua.

"На останньому засіданні Кабміну в жорсткій дискусії ми зняли з інших програм 200 млн і перевели на зарплату. Користуючись тим, що нас дивляться, ми ці 200 млн не можемо пропустити тільки тому, що один клерк з Мінфіну сидить, длубається в носі і не може підписати, чухає голову...Тому ми не можемо на сьогоднішній день проплатити цю першу форму зарплати", - заявив він.

"Ми не будемо платити так, як платили до цього часу. Одна шахта застрайкувала – їй заплатили, друга застрайкувала – їй заплатили, бо це породжує несправедливість... До 28 (серпня, - ред.) ми проплатим заборгованість із зарплати, яка складається з цих 200 млн і плюс 150 млн, які нам ще не проплатив ДТЕК – це "Львіввугілля", але це не вирішення проблеми. Тому у нас є цілісна програма щодо шахт. Ми домовилися до Дня шахтаря разом з депутатами ВР, губернаторами і профспілками, у нас буде зустріч з прем'єр-міністром, щоб деталізувати і забезпечити фінансування до кінця року", - додав він.

Раніше він заявив, що Кабмін затвердив держпрограму розвитку вугільної галузі на довгострокову переспективу

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші