Київстар припиняє зв'язок з російськими номерами в Криму і на Донбасі

Київстар припиняє зв'язок з російськими номерами, які використовуються на непідконтрольною Україні території в Донецькій, Луганській областях, в Криму, а також на непідконтрольних територіях Грузії (Абхазького і Цхінвальського регіонів)

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

За даними оператора, Київстар діє згідно з рекомендаціями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації. Зокрема, комісія радить припинити обмін міжнародним трафіком з окремими номерними ресурсами, які були виділені Російською Федерацією з порушеннями і використовуються на території Автономної Республіки Крим, на тимчасово непідконтрольною території Донецької та Луганської областей України, а також на окупованих територіях Грузії.

Відповідне СМС-повідомлення оператор уже розсилає своїм абонентам. Номери почнуть блокувати з 8 лютого 2019 року.

Інакше кажучи, українські абоненти Київстару не зможуть додзвонитися абонентам заблокованих російських номерів в Криму, на Донбасі та Абхазії, і, навпаки. Обмеження стосуються номерів, виділений Росією для використання на цих територіях. При цьому на непідконтрольних Донбасі мобільних пакетів російських операторів в продажу немає.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна