Китай хоче легалізувати Uber

Влада Китаю планує у листопаді цього року повністю легалізувати онлайн-сервіси на замовлення таксі, серед них - найбільші компанії галузі Uber і Didi Chuxing
Depo.Гроші
28 липня 2016 16:08
ФОТО: depo.ua

Таку заяву випустило Міністерство транспорту КНР, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Також уряд оголосив про свою підтримку бізнес-моделі таких компаній, що отримала назву "економіка спільного споживання".

На думку фірм, їх послуги дозволяють знизити кількість автомобілів на дорогах, поліпшивши тим самим екологію - цей аспект особливо важливий для Китаю, який веде боротьбу з забрудненням повітря.

Разом з тим опубліковані в четвер правила говорять, що водіями в сервісах можуть виступати тільки не судимі раніше громадяни КНР, які мають водійським стажем не менше трьох років.

Машини повинні мати пробіг не більше 600 тис. км і бути розраховані не більше ніж на 6 пасажирських місць. Також компанії зобов'язані зберігати особисті дані клієнтів і іншу цифрову інформацію тільки на території Китаю протягом не менше двох років.
Як повідомлялося раніше, влада Китаю планували ввести більш суворі правила, включаючи, в тому числі, наділення місцевих властей правом видавати ліцензії водіям таких сервісів таксі за певними квотами і обов'язок мати місцеве представництво в кожному місті, де компанія надає свої послуги.

Нагадаємо, У Києві нарешті запрацював Uber, про швидку появу якого ЕП писала ще в грудні минулого року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші