Кіхтенко пояснив, чому хоче закупати вугілля у бойовиків

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко пояснив, чому вважає прийнятним купувати вугілля і метал з окупованої території
Depo.Гроші
8 червня 2015 16:43
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Я звик завжди тверезо оцінювати ситуацію і оцінювати обстановку. Якщо це вугілля, наприклад, марки антрацит, воно є тільки на території, тимчасово непідконтрольній України, і є на території Росії. Більше ніде такого вугілля немає. Є, правда, в ПАР, у В'єтнамі, але це дуже далеко і привезти його дорого. Де ми повинні це вугілля брати? У Росії - країні-агресорі? Чи все-таки на тій території, яка є українською, тимчасово нами не контролюється, але там працюють шахтарі, які громадяни України?" - сказав Кіхтенко.

Він наголосив, що Україні вигідно закупати таке вугілля.

"І підприємство, ця шахта, зареєстровано на території України - вона знаходиться там, але центральний офіс знаходиться в Україні, і гроші заходять на територію України, і це вугілля потрібне для роботи наших ТЕС. Якщо не буде цього вугілля, ТЕС зупиняться, і звалиться енергосистема України. Це потрібно просто розуміти. Ми не можемо пиляти сук, на якому ми сидимо", - вважає губернатор.

Нагадаємо, що Кіхтенко ще з минулого року виступає за за легалізацію закупівель вугілля з окупованих бойовиками територій Донбасу.