Київське метро може подорожчати в лютому

Влада Києва може прийняти рішення про підвищення тарифів на проїзд пасажирів вже з лютого 2015 року
Depo.Гроші
20 січня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua
Київське метро може подорожчати в лютому
Київське метро може подорожчати в лютому

Про це повідомив директор Київського метрополітену Віктор Брагінський, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

На запитання, коли слід очікувати введення нових тарифів на проїзд, він відповів, що зараз проходить процес візування відповідного розпорядження КМДА. «Тобто буде розпорядження з 1 чи з 10 лютого, чи з 15 лютого - ми не знаємо», - сказав керівник метрополітену.

Брагінський підкреслив, що підвищення тарифів є вимушеним кроком, оскільки без цього підприємству «буде вкрай важко пропрацювати ще рік у режимі жорсткої економії».

Він повідомив, що цього року бюджетом Києва не передбачена компенсація метрополітену за перевезення пільговиків. «Без підтримки міста, без власних можливостей отримувати доходи для підтримки метрополітену в робочому стані буде дуже важко працювати», - сказав Брагінський.

За словами Брагінського, розмови про відстрочення введення нових тарифів не ведуться зараз.

На запитання, чи не розглядає метрополітен варіант залучення кредиту в 2015 році для забезпечення своєї діяльності, він відповів, що цього не планується. «Бо метрополітен не може нічого внести в заставу, бо ми стратегічний об'єкт. По-друге, зараз така процентна ставка, а у метрополітену вкрай важкий фінансовий стан, і тому залучати «дорогі» гроші, та ще й наявне кредитне навантаження, - ми так не виживемо», - пояснив Брагінський.

Як повідомляв depo.ua, поїзди київського метро їздитимуть повільніше через безгрошів'я.

За словами мера Києва Віталія Кличка, ціна на проїзд у метро може бути піднята до 4 грн.