Кияни в паніці скуповують електрогенератори

За два тижні кияни розкупили в магазинах майже всі електрогенератори - на складах їх залишилися одиниці
Depo.Гроші
23 грудня 2014 14:56
ФОТО: depo.ua
Кияни в паніці скуповують електрогенератори
Кияни в паніці скуповують електрогенератори

«Ажіотажний попит? Це м'яко сказано! На електрогенератори він зараз просто просто скажений. Продаються тільки вони, більше людей нічого не цікавить», - повідомив depo.ua менеджер з продажу інтернет-магазину «С торгом».

Продавці більшості столичних інтернет-магазинів, в асортименті яких є електрогенератори, констатують, що всі дешеві моделі цих приладів вартістю до 5-6 тис. грн. були розкуплені за останні два-три тижні. У продажі залишилися тільки найдорожчі генератори - дорожче 7 тис. грн.

«Інверторні бензогенератори по 5,3 тис. грн. вже розпродані. Залишилися тільки подібні моделі по 7 тис. грн. Найближча поставка буде тільки в середині січня. Але ціна дешевих тепер теж буде десь в районі 7 тис. грн., так що чекати немає сенсу», - розповідає depo.ua продавець інтернет-магазину Кokosy.

При цьому ціни на генератори змінюються щодня. Наприклад, ще вчора Hyundai HHY 3000FG коштував 10,5 тис. грн., а сьогодні вранці його ціна вже перевищила позначку 11,3 тис.

Потенційним покупцям електрогенераторів продавці радять вирішуватися на придбання максимально швидко, тому що запаси цієї техніки на складах стрімко скорочуються.

«У нас залишився на складі тільки один генератор Weekender D1500i. Завтра його вже може не бути. Навіть не знаю, що вам запропонувати ще? Склади порожні. Цей товар розкуповується дуже швидко», - каже продавець з Кokosy.

Менеджери з продажу електрогенераторів повідомляють, що ажіотажний попит виник через регулярні віялові відключення по Київській області.

«Люди сидять без світла мінімум 2 години в день. У холодильниках псуються продукти, в будинках стає холодно, тому що відключаються електрокотли. Та й кому хочеться на Новий рік сидіти без світла? », - пояснює ситуацію продавець з інтернет-магазину Аvtovilla.