Киянам видають липові довідки про повірку квартирних лічильників

«Київводоканал» заявляє про масові фальсифікації довідок про придатність до експлуатації лічильників гарячої та холодної води
Depo.Гроші
30 жовтня 2014 15:45
ФОТО: depo.ua
Киянам видають липові довідки про повірку квартирних лічильників
Киянам видають липові довідки про повірку квартирних лічильників

Про це заявила радник з питань інформаційної політики «Київводоканалу» Вікторія Яковлєва, пише ДеПо.

«Все частіше трапляються випадки обману киян. Липові фірми приходять в квартири до людей, оглядають лічильники води, нічого з ними не роблять, але видають їм довідки за 100-150 грн про здійснену повірку лічильника і його придатність до подальшої експлуатації. Ці довідки не є офіційним документом і не визнаватимуться «Київводоканалом», - заявила Яковлєва. 

Так виглядає липова довідка

За її словами, єдиним підприємством, яке може видавати довідки про повірку квартирних лічильників від імені держави є ДП «Укрметртестстандарт».

В свою чергу, це державне підприємство атестує компанії, яким дозволено проводити технічну оцінку придатності лічильників води до подальшого використання.

«Ці люди можуть проводити тільки тестування. Вони не можуть сказати споживачу придатний лічильник чи ні. Вони збирають тільки первинну інформацію. А «Довідку про придатність вимірювальної техніки» може видавати тільки співробітник «Укрметртестстандарту», - попереджає заступник генерального директора «Укрметртестстандарт» з метрології та наукової діяльності Юрій Кузьменко. 

Так виглядає справжній документ від «Укрметртестстандарту»