Киянам дозволили провести повірку лічильників води до 1 березня

Термін повірки квартирних приладів обліку споживання води буде продовжений до 1 березня 2015 року
Depo.Гроші
31 грудня 2014 11:55
ФОТО: depo.ua
Киянам дозволили провести повірку лічильників води до 1 березня
Киянам дозволили провести повірку лічильників води до 1 березня

Такого компромісу дійшли міська влада з виконавцями комунальних послуг ПАТ «АК «Київводоканал» та ПАТ «Київенерго», повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає depo.ua.

У відомстві зазначили, що надалі, якщо повірка квартирних приладів обліку не буде проведена, нарахування плати споживачам за послуги водопостачання буде проводитися за показаннями будинкових приладів обліку.

«Враховуючи велику кількість споживачів, для яких виникла необхідність здійснити повірку або встановлення нового приладу обліку, прийнято рішення перенести кінцевий термін з 1 січня до 1 березня 2015 року. Ми прагнемо уникнути будь-яких черг та незручностей, які виникають під час масових звернень установ і організацій, які займаються повіркою», - повідомив заступник голови КМДА.

За його словами, установка і проведення повірки лічильників дозволить уникнути в подальшому випадків некоректних нарахувань оплати за водопостачання. Крім того, жителі міста будуть платити тільки за фактично спожиту послугу, що буде спонукати їх до економії.

«Для квартирних засобів обліку води міжповірочний інтервал становить 3 або 4 роки, залежно від типу лічильника. Але на практиці доведено, що вже після шести років експлуатації прилад обліку не проходить повірку, що також необхідно враховувати мешканцям», - зазначив він.

Як писав depo.ua, киян зобов'язали провести повірку лічильників води до 31 грудня.