Киянам доведеться заново вчитися заповнювати платіжки за комунальні послуги

У листопаді жителі столиці отримають змінені платіжні документи для розрахунку за житлово-комунальні послуги: на одному аркуші будуть розміщені три рахунки від виконавців послуг, які необхідно оплатити окремо
Depo.Гроші
6 листопада 2014 18:23
ФОТО: depo.ua
Киянам доведеться заново вчитися заповнювати платіжки за комунальні послуги
Киянам доведеться заново вчитися заповнювати платіжки за комунальні послуги

Як повідомили ДеПо у прес-службі КМДА, для зручності киян до кожної платіжки буде надана інструкція, а термін сплати зі збереженням знижки буде продовжений до 25-го листопада.

За словами директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) Валерія Місаня, зміни у платіжних документах пов'язані зі змінами чинного законодавства, яке, у першу чергу, визначає виконавця кожної послуги. Таким чином, споживач знає, кому і за які види послуг сплачує кошти.

«До першого блоку віднесені послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, а також централізоване постачання холодної води і водовідведення. Другий блок - централізоване постачання гарячої води. Третій - послуга централізованого опалення», - зазначив директор КП «ГІОЦ».

За його словами, у зв'язку з проведенням низки перерахунків жителі почнуть отримувати квитанції з 13-го листопада. Саме тому термін оплати зі збереженням знижки продовжений до 25 листопада.

«КП «ГІОЦ» зараз провів перерахунок за опалення, оскільки послуга надавалася неповний місяць, а також - перерахунок за неправильні нарахування жителям за холодну воду», - пояснив Місань.

У КМДА зазначають, що кожна платіжка супроводжуватиметься детальною інструкцією для правильного заповнення, яка буде розміщена у кожному відділенні «Ощадбанку».

Відзначимо, що за останні два місяці це вже другий варіант платіжки. Перший у вигляді «простирадла» був запроваджений із середини вересня.