Киянам доведеться заново вчитися заповнювати платіжки за комунальні послуги

У листопаді жителі столиці отримають змінені платіжні документи для розрахунку за житлово-комунальні послуги: на одному аркуші будуть розміщені три рахунки від виконавців послуг, які необхідно оплатити окремо
Киянам доведеться заново вчитися заповнювати платіжки за комунальні послуги
Киянам доведеться заново вчитися заповнювати платіжки за комунальні послуги

Як повідомили ДеПо у прес-службі КМДА, для зручності киян до кожної платіжки буде надана інструкція, а термін сплати зі збереженням знижки буде продовжений до 25-го листопада.

За словами директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) Валерія Місаня, зміни у платіжних документах пов'язані зі змінами чинного законодавства, яке, у першу чергу, визначає виконавця кожної послуги. Таким чином, споживач знає, кому і за які види послуг сплачує кошти.

«До першого блоку віднесені послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, а також централізоване постачання холодної води і водовідведення. Другий блок - централізоване постачання гарячої води. Третій - послуга централізованого опалення», - зазначив директор КП «ГІОЦ».

За його словами, у зв'язку з проведенням низки перерахунків жителі почнуть отримувати квитанції з 13-го листопада. Саме тому термін оплати зі збереженням знижки продовжений до 25 листопада.

«КП «ГІОЦ» зараз провів перерахунок за опалення, оскільки послуга надавалася неповний місяць, а також - перерахунок за неправильні нарахування жителям за холодну воду», - пояснив Місань.

У КМДА зазначають, що кожна платіжка супроводжуватиметься детальною інструкцією для правильного заповнення, яка буде розміщена у кожному відділенні «Ощадбанку».

Відзначимо, що за останні два місяці це вже другий варіант платіжки. Перший у вигляді «простирадла» був запроваджений із середини вересня.

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }