Керівництво Придністров'я ігнорує фінансову кризу

Керівництво невизнаної республіки не прийшло в парламент, щоб обговорити кризову ситуацію в фінансах
Depo.Гроші
11 квітня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Верховна рада (парламент) Придністров'я не змогла сьогодні обговорити на позачерговому засіданні кризову ситуацію у фінансовій системі через те, що на нього не прийшли керівники цієї невизнаної республіки, повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Не дивлячись на наполегливі запрошення, ми не бачимо в залі ні президента, ні глави кабінету, інших посадових осіб", - сказав депутат Андрій Сафонов.

Він також додав, що на засідання було запрошено президента Євгена Шевчука, прем'єра Павла Прокудіна, а також голову республіканського банку, керівників відомств і ряду найбільших підприємств, голів міських і районних адміністрацій.
Однак на засідання прийшли тільки голова ПРБ Едуард Косівський, Олександр прокурор Придністров'я поділи, глава Рахункової палати Світлана Ізместьева і голови міських і районних адміністрацій. У зв'язку з цим парламентарії вирішили зробити перерву, щоб ще раз запросити керівництво республіки.

"Придністров'я знаходиться у важкій ситуації, яка склалася не сьогодні і навіть не вчора. Ми повинні виробити спільне рішення щодо виходу з кризи, проте, незважаючи на настійні запрошення, ми не бачимо в залі ні президента, ні глави кабінету, інших посадових осіб", - пояснив у розмові з журналістами Сафонов.

Останнім дні на внутрішньому валютному ринку Придністров'я склалася кризова ситуація. За даними ПРБ, валютні резерви з початку року знизилися майже в три рази - з $ 32 млн до 12 млн. У цій ситуації комерційні банки призупинили обмін валюти, в валютних касах неможливо придбати на придністровські рублі ні долари, ні євро, ні російський рубль, молдавський лей або українську гривню.

Нагадаємо, Придністров'я звернулось до Росії за фінансовою допомогою, оскільки заборгованість перед бюджетниками республіки досі не погашена.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.