Керівництво "Борисполя" привласнило понад 7 млн грн, - прокуратура

Прокуратура Київської області почала кримінальне провадження за фактом привласнення керівництвом державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" шляхом несплати до бюджету понад 7 млн грн прибутку аеропорту
Depo.Гроші
3 квітня 2015 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури, передає depo.ua.

Зокрема, фінансовим планом на 2014 рік "Борисполя" визначено відрахування частини прибутку в державний бюджет України в розмірі 30%.

"При цьому керівництво аеропорту "Бориспіль" всупереч вимогам чинного законодавства та фінансовому плану підприємства, звіт про його виконання опублікувало збитки, в той час як фактично отримало прибуток за підсумками дев'яти місяців 2014 року", - пояснили в прес-службі.

Як наслідок, до державного бюджету не сплачено понад 7 млн грн частини прибутку.

В даний час проводиться досудове розслідування за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах).

Нагадаємо, прокуратура Київської області заявила до суду позов про скасування державних актів про право власності та витребування з незаконного володіння двох земельних ділянок загальною площею 3,3 га, які перебували в постійному користуванні ДП "МА "Бориспіль".