ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Керівник "Укрпошти" скаржиться на жахливу інфраструктуру підприємства

Керівник державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" Ігор Смілянський заявив, що стан інфраструктури підприємства в жахливому стані

Depo.Гроші
17 липня 2017 16:24
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Голос України", повідомляє Depo.ua.

"Стан інфраструктури виявився набагато гіршим, ніж я очікував. На балансі було 3600 авто, а фактично їздило 2500. 1100 - це просто металобрухт. Із 11,5 тисяч офісів комп'ютеризовано лише 20%, вік 65% комп'ютерів - понад 10 років", - заявив Смілянський.

Разом з тим він зазначив, що майже за рік його перебування на посаді майже всі показники з продажу й обсягів збільшилися на 30-40%.

"Наприклад, мі за останні місяці купили більше авто, ніж за минулі 5 років. Закуплено 70 машин, зокрема й магістральні. До кінця року - ще 200 машин. Минулого року придбали 3500 комп'ютерів, ще 5000 уже цього року", - зазначив Смілянський.

Керівник "Укрпошти" також підкреслив, що у ДП було змінено систему оплати праці - тепер вона орієнтована на індивідуальні робочі показники. Також було проведене навчання для 13 тисяч працівників. Крім того, в "Укрпошті" провели ребрединг, запровадили безпаперовий обмін документами з клієнтами, запустили "особистий кабінет".

Нагадаємо, "Укрпошта" провела ребрендинг – оновила логотип та слогани компанії.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.