Кожен четвертий росіянин хоче задушити Україну газовими цінами

Чверть жителів Російської Федерації - 27% - вважають, що Україна повинна платити Росії за газ більше, ніж країни Західної Європи
Кожен четвертий росіянин хоче задушити Україну газовими цінами
Кожен четвертий росіянин хоче задушити Україну газовими цінами

Такі результати опитування, опублікованого на сайті «Левада-центр», передає ДеПо.

Ще 55% респондентів хотіли б, щоб блакитне паливо постачалося в Україну за такими ж самими цінами, як і в Західну Європу. За знижені ціни для українців виступають лише 8% росіян, ще 11% - вагалися з відповіддю.

Примітно, що ще в травні була приблизно однакова кількість тих, хто виступав за поставки в Україну газу за зниженими або підвищеними цінами - 18% і 19% відповідно.

А до білорусів у росіян ставлення тепліше. 30% опитаних вважають, що Білорусі потрібно поставляти газ за зниженими цінами, 12% виступають за більш високі ціни на газ для цієї країни, а 48% висловилися за те, щоб Білорусь платила за блакитне паливо стільки ж, скільки і країни Західної Європи.

Опитування проводилося 26-29 вересня 2014 року по репрезентативній всеросійській вибірці міського та сільського населення серед 1630 осіб віком 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка даних дослідження не перевищує 3,4%.