Кожен четвертий росіянин хоче задушити Україну газовими цінами

Чверть жителів Російської Федерації - 27% - вважають, що Україна повинна платити Росії за газ більше, ніж країни Західної Європи
Depo.Гроші
23 жовтня 2014 17:28
ФОТО: depo.ua
Кожен четвертий росіянин хоче задушити Україну газовими цінами
Кожен четвертий росіянин хоче задушити Україну газовими цінами

Такі результати опитування, опублікованого на сайті «Левада-центр», передає ДеПо.

Ще 55% респондентів хотіли б, щоб блакитне паливо постачалося в Україну за такими ж самими цінами, як і в Західну Європу. За знижені ціни для українців виступають лише 8% росіян, ще 11% - вагалися з відповіддю.

Примітно, що ще в травні була приблизно однакова кількість тих, хто виступав за поставки в Україну газу за зниженими або підвищеними цінами - 18% і 19% відповідно.

А до білорусів у росіян ставлення тепліше. 30% опитаних вважають, що Білорусі потрібно поставляти газ за зниженими цінами, 12% виступають за більш високі ціни на газ для цієї країни, а 48% висловилися за те, щоб Білорусь платила за блакитне паливо стільки ж, скільки і країни Західної Європи.

Опитування проводилося 26-29 вересня 2014 року по репрезентативній всеросійській вибірці міського та сільського населення серед 1630 осіб віком 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка даних дослідження не перевищує 3,4%.