Кандидати у президенти виправили свої декларації після перевірки НАЗК

Після перевірки Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) кандидати на пост президента України внесли уточнення та виправили помилки у деклараціях

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу НАЗК.

Так, щодо кандидатів була проведена спеціальна перевірка відомостей.

"Спеціальна перевірка відомостей, зазначених у деклараціях кандидатів на пост президента України Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика та Андрія Садового була проведена за наявною в НАЗК інформацією та 10 базами даних", - сказано у повідомленні.

Так, у Департаменті перевірки декларацій НАЗК повідомили, що помилки та неточності були виявлені в усіх перевірених деклараціях.

"За результатами перевірки встановлені помилки та неточності, допущені кандидатами. Станом на 10.01.2019 Каплін С.М., Наливайченко В.О., Скоцик В.Є., Садовий А.І. подали виправлені декларації", - додали в агентстві.

Так, відповідно до частини другої статті 50 закону "Про вибори президента України" помилки і неточності, виявлені в декларації, підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата на пост глави держави.

"НАЗК вперше залучено до виборів президента Україні в частині перевірки декларацій кандидатів. За погодженням з Центральною виборчою комісією, враховуючи стислі терміни, НАЗК перевіряє відомості упродовж трьох календарних днів за процедурою спеціальної перевірки декларацій претендентів на ТОП-посади", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 10 січня комітет виборців України (КВУ) повідомив про перші факти незаконної агітації на виборах президента України, які відбудуться наприкінці березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #НАЗК