Канада відкрила ринок для українських аграріїв

Україна і Канада підписали документ про завершення перемовин щодо створення зони вільної торгівлі
Depo.Гроші
20 липня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду, передає depo.ua.

"Суттєві переваги отримає вітчизняний аграрний сектор, адже на більшість сільськогосподарських товарів буде скасовано ввізні мита до Канади", - повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Важливість Угоди про вільну торгівлю для розвитку агросектору України підкреслює Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

"Дана угода скасує ставки мита на 99,9% українського аграрного експорту до Канади, включаючи безмитний ввіз соняшникової олії, горілчаних виробів, консервованих фруктів та овочів".

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька позитивно оцінює результати переговорного процесу для вітчизняної аграрної галузі.

"Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою розширює можливості експорту для українського агросектору. Продукцією, що отримає найбільш сприятливі умови на ринку Канади, є олія соняшникова, цукор, шоколад, кондитерські та хлібобулочні вироби. Також будуть виключені усі позаквотні тарифи для продуктів молочної обробки, зокрема молочної продукції, м'яса птиці та яєць", - зазначила заступник міністра.

Раніше повідомлялось, що Яценюк розповів про переваги від зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.