Канада передала Нацгвардії 50 приладів нічного бачення

Канада передала Національній гвардії України 50 приладів нічного бачення для захисту від російської агресії
Depo.Гроші
28 квітня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це в Києві заявив міністр імміграції і громадянства Канади Кріс Александер, передає depo.ua з посиланням "Укрінформ".

"Ми з канадського боку дуже пишаємося тим, що маємо можливість передати сьогодні 50 приладів нічного бачення саме Національній гвардії України. Тому що ми знаємо, що таке обладнання вам потрібне", - сказав він.

За словами міністра, окупувавши Крим і частково Донбас, "Росія грубо порушує міжнародне право і український суверенітет".

"Ці прилади нічного бачення посилюватимуть здібності української Національної гвардії і українських збройних сил в їх легітимній боротьбі для захисту суверенітету і територіальної цілісності України", - підкреслив він.

Канадський міністр також повідомив, що передача приладів нічного бачення здійснюється у рамках пакету заходів допомоги Україні з боку Канади, що становить 11 млн дол. Він запевнив, що Канада вживатиме більше заходів на підтримку "сміливого українського народу".

Нагадаємо, що в Канаді також  пообіцяли надати  Україні мобільний польовий шпиталь, високочастотне радіо і обладнання для знешкодження боєприпасів вибухової дії на суму 3 млн. доларів.