Які плюси та мінуси квартири у новобудовах ЖК «Європейске місто»?

Придбання нерухомості – це серйозний захід. Навіть купуючи дороге авто не доводиться заповнювати стільки паперів, надавати таку велику кількість документів, з'ясовувати безліч нюансів. Але нерухомість - не машина. Купується, в основному, надовго, а може й на все життя
Depo.Гроші
9 лютого 2015 14:18
ФОТО: depo.ua
Які плюси та мінуси квартири у новобудовах ЖК «Європейске місто»?
Які плюси та мінуси квартири у новобудовах ЖК «Європейске місто»?

Тому так важливо правильно обрати район місця проживання та будинок або квартиру в хорошому стані. До того ж, на ринку нерухомості трапляються випадки шахрайства, і треба бути гранично обережними, купуючи житло.

Придбання хорошої квартири у новобудовах Вишневого ЖК «Європейське місто» не тільки забезпечить комфортні умови проживання. Переїзд в дорожчу квартиру говорить про підвищення статусу людини, що для деяких важливо, чи просто робить її самостійною особистістю, якщо це перша власна квартира.
Природно, кожен хоче жити в квартирі, що знаходиться в престижному районі з розвиненою інфраструктурою. Причому багато хто намагається обрати квартирку з гарним видом з вікна. На жаль, не всім дістається така житлоплоща. Але, новобудови Вишневого надають широке поле можливостей.

Квартира в новому будинку краща за вторинне житло, тому що сучасні житлові будинки будуються за передовими технологіями. Завдяки чому, забезпечується більша надійність будинку. Також квартири у новобудовах відрізняються кращим плануванням. Всі приміщення, зокрема, кухня просторіша, ніж у будинках, що будувалися раніше.

Системи комунікацій в нових будинках встановлюються найсучасніші. Так що, перебоїв з подачею води чи електроенергії мешканці можуть не боятися. Електричні мережі здатні витримувати велике навантаження, тому коротке замикання практично виключене. Під'їзди у нових будинках чисті за визначенням. Також вони просторіші та комфортніші, ніж у будинках побудованих десятиліття тому.

Акцентувати увагу хочеться на те, що купівля житлоплощі у новобудові забезпечить юридичну чистоту угоди. Ніякі несподівані співвласники не з'являться серед білого дня та не почнуть втягувати вас у судові розгляди. Ніякого нехорошого минулого в стінах квартири у новобудові теж немає буде. Тут також не доведеться переживати.

І при всьому, при цьому житло у новобудові доступніше за ціною, ніж квартира в об'єкті вторинного житла. Вартість нижча на порядок! Як бачите, житло в новобудові має масу переваг.

Джерело: evromisto.com.ua