Як на дріжджах: в Криму набирає обертів самогоноваріння

Після заборони на продаж алкоголю в анексованому Росією Криму активізувалася торгівля самогоном і самогонними апаратами
Depo.Гроші
2 грудня 2014 00:15
ФОТО: depo.ua
Як на дріжджах: в Криму набирає обертів самогоноваріння
Як на дріжджах: в Криму набирає обертів самогоноваріння

Про це повідомляють «Крым. Реалии», передає ДеПо.

Так, один з магазинів з продажу всього необхідного для самогоноваріння відкрився в центрі Керчі. Такі ж торгові пункти вже працюють в Сімферополі та Феодосії.

За словами перехожих, у магазині в неділю вихідний, проте в будні дні там завжди є відвідувачі. Також у компанії, що відкрила представництва в Криму, є веб-сайт, на якому можна знайти необхідну інформацію про самогоноваріння, замовити самогонні апарати за ціною від 3 до 300 тис. рублів, спиртові дріжджі та літературу за рецептурою.

«Вам набридло зростання цін, а також якість горілки і спиртних напоїв, що ви купуєте в магазинах, супермаркетах і барах? Ви втомилися труїтися підробленими і паленими напоями? Почніть заощаджувати гроші і перестаньте псувати своє здоров'я вже зараз», - йдеться на сайті.

Нагадаємо, що 23 листопада в окупованому Криму вступило в дію обмеження на продаж алкоголю. Закон «Про державне регулювання у сфері роздрібного продажу алкогольної продукції та слабоалкогольних напоїв і про встановлення обмежень їх реалізації на території республіки Крим» забороняє реалізацію алкогольних виробів з 23:00 до 10:00 годин.