Кабмін виключив Австрію зі списків офшорів

На базі ноти Австрії з 1 серпня 2015 року Кабмін виключив цю країну з переліку країн, операції з контрагентами яких підлягають контролю у рамках адміністрування закону про трансфертне ціноутворення
Depo.Гроші
6 липня 2015 11:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті уряду, передає depo.ua.

"Грунтуючись на отриманій від дипломатичного представництва Австрійської республіки в Україні вербальній ноті від 18 червня 2015 року з коментарями щодо невідповідності законодавства Австрійської Республіки ставкам корпоративного податку в Австрії, розкриття інформації про структуру власності юридичних осіб ..., а також щодо готовності переглянути чинну Конвенцію між урядом України і урядом Республіки Австрія про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податковим ухиленням щодо податків на прибутки і майно в частині розширеного обміну податковою інформацією", - наводяться в розпорядженні аргументи ухвалення такого рішення.

Як повідомлялося, Кабмін вніс Австрію до переліку країн, операції з якими підлягають контролю у рамках ТЦО, розпорядженням №449 від 14 травня 2015 року. Цим же документ до цього списку зарахували Туркменістан, Особливий адміністративний район Китаю Гонконг і Ніуе, але водночас виключено Албанію, в результаті загальна кількість країн в переліку зросла до 76.

В Україні з 1 вересня 2013 року набув чинності закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України про трансфертне ціноутворення". Згідно з ним, правила ТЦО застосовуються до контрольованих операцій з резидентами низькоподаткових юрисдикцій (ставка податку на прибуток у яких нижча за українську ставку на 5 процентних пунктів і більше).

Більше економічних новин читайте у розділі "Гроші".

Мітки: офшори