Кабмін відмовив нідерландській компанії в розробці юзівських сланців

Кабінет Міністрів відмовив нідерландській компані Yuzgas B. V. в участі у проекті з розробки Юзівського родовища сланцевого газу

Відповідне рішення ухвалене під час сьогоднішнього засідання уряду, передає Depo.ua.

Таким чином Кабмін підтримав ініціативу міністра енергетики та вугільної промисловості України щодо відмови товариству "Надра Юзовска" у відступленні прав та обов'язків, визначених в угоді про розподіл вуглеводів на згаданій площі.

Нагадаємо, що нідерландська компанія Yuzgas B. V. перемогла в конкурсі на інвестора для реалізації угоди про розподіл продукції (УРП) на видобуток вуглеводнів в межах Юзівської площі. Компанія мала намір вкласти 200 млн дол. у розробку Юзівської площі сланцевого газу.

Зазначимо, що засновником компанії Yuzgas B. V. є інвестиційний фонд Emerstone Energy, що входить в Emerstone Capital Partners бізнесмена Ярослава Кінаха. Останній також був президентом Iskander Energy, яка планувала займатися відновленням свердловин з видобутку метану вугільних пластів у Донецькій області. У 90-х роках минулого століття Кінах очолював представництво ЄБРР в Україні.

Розмір Юзівської ділянки родовища газоносних сланців на території Донецької і Харківської областей становить 7 886 тис. кв. км.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші