Кабмін відмовив нідерландській компанії в розробці юзівських сланців

Кабінет Міністрів відмовив нідерландській компані Yuzgas B. V. в участі у проекті з розробки Юзівського родовища сланцевого газу
Depo.Гроші
2 листопада 2016 13:26
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ухвалене під час сьогоднішнього засідання уряду, передає Depo.ua.

Таким чином Кабмін підтримав ініціативу міністра енергетики та вугільної промисловості України щодо відмови товариству "Надра Юзовска" у відступленні прав та обов'язків, визначених в угоді про розподіл вуглеводів на згаданій площі.

Нагадаємо, що нідерландська компанія Yuzgas B. V. перемогла в конкурсі на інвестора для реалізації угоди про розподіл продукції (УРП) на видобуток вуглеводнів в межах Юзівської площі. Компанія мала намір вкласти 200 млн дол. у розробку Юзівської площі сланцевого газу.

Зазначимо, що засновником компанії Yuzgas B. V. є інвестиційний фонд Emerstone Energy, що входить в Emerstone Capital Partners бізнесмена Ярослава Кінаха. Останній також був президентом Iskander Energy, яка планувала займатися відновленням свердловин з видобутку метану вугільних пластів у Донецькій області. У 90-х роках минулого століття Кінах очолював представництво ЄБРР в Україні.

Розмір Юзівської ділянки родовища газоносних сланців на території Донецької і Харківської областей становить 7 886 тис. кв. км.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші