Кабмін виділив 400 млн грн на "теплі" кредити

Кабінет міністрів закладає в державний бюджет на 2017 рік 400 мільйонів гривень на реалізацію програми з видачі населенню "теплих" кредитів
Depo.Гроші
10 листопада 2016 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава департаменту технічного регулювання енергоефективності Державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження Євген Маглеваний, передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Уряд склав бюджетну програму, згідно з якою на "теплі" кредити виділяється 400 мільйонів гривень на наступний рік. Тому сподіваємося, що ця програма буде продовжуватися", - сказав Магльований.

Він також повідомив, що наступного року відомство планує здійснювати моніторинг ефективності проведених заходів по даній програмі.

"Ми вдосконалюємо її наступного року, передбачається моніторинг здійснених заходів з енергозбереження, визначення, наскільки ці заходи були ефективними, а також фотофіксація проведених заходів", - сказав він.

Нагадаємо, на початку квітня 2015 року уряд схвалив програму компенсації 20-40% вартості кредитів на заходи з підвищення енергоефективності. Бюджет програми становив 1,57 мільярда гривень. У лютому поточного року Кабінет міністрів продовжив дію програми на 2016 рік, передбачивши на ці цілі 900 мільйонів гривень.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.