Кабмін просить ВР про позачергове засідання для коригування держбюджету

Кабінет Міністрів України готовий подати зміни до держбюджету до 15 лютого
Кабмін просить ВР про позачергове засідання для коригування держбюджету
Кабмін просить ВР про позачергове засідання для коригування держбюджету

Про це під час погоджувальної ради заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, передає кореспондент depo.ua.

«У нас сьогодні зранку пройшло засідання уряду, під час якого ми обговорювали хід переговорів з місією МВФ. Ці переговори велися протягом усіх вихідних. Ми брали на себе зобов'язання внести проект змін до держбюджету і, можливо, разом з ним, пакет змін до законодавства, спрямований на виконання бюджету до 15 лютого», - сказав він.

«Тому ми просили б Верховну Раду наступного тижня, яка, згідно з календарним планом, розписана як робота в округах - з 23 по 27 лютого, провести спеціальне позачергове засідання парламенту для обговорення та ухвалення змін до держбюджету та пакету законопроекту», - сказав Кириленко, відзначивши, що таке засідання є необхідним.

«Це дозволить успішно завершити консультації з МВФ. Хочу повідомити про те, що за нинішніми проектам фінансова допомога Україні може бути найбільшою за всю історію МВФ у співвідношенні з ВВП згідно з прийнятим бюджетом», - повідомив Кириленко.

Як повідомляв depo.ua, так само тиждень тому лідер «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко звинуватила Кабмін в небажанні вносити зміни до держбюджету.