Кабмін просить ВР про позачергове засідання для коригування держбюджету

Кабінет Міністрів України готовий подати зміни до держбюджету до 15 лютого
Depo.Гроші
9 лютого 2015 12:23
ФОТО: depo.ua
Кабмін просить ВР про позачергове засідання для коригування держбюджету
Кабмін просить ВР про позачергове засідання для коригування держбюджету

Про це під час погоджувальної ради заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, передає кореспондент depo.ua.

«У нас сьогодні зранку пройшло засідання уряду, під час якого ми обговорювали хід переговорів з місією МВФ. Ці переговори велися протягом усіх вихідних. Ми брали на себе зобов'язання внести проект змін до держбюджету і, можливо, разом з ним, пакет змін до законодавства, спрямований на виконання бюджету до 15 лютого», - сказав він.

«Тому ми просили б Верховну Раду наступного тижня, яка, згідно з календарним планом, розписана як робота в округах - з 23 по 27 лютого, провести спеціальне позачергове засідання парламенту для обговорення та ухвалення змін до держбюджету та пакету законопроекту», - сказав Кириленко, відзначивши, що таке засідання є необхідним.

«Це дозволить успішно завершити консультації з МВФ. Хочу повідомити про те, що за нинішніми проектам фінансова допомога Україні може бути найбільшою за всю історію МВФ у співвідношенні з ВВП згідно з прийнятим бюджетом», - повідомив Кириленко.

Як повідомляв depo.ua, так само тиждень тому лідер «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко звинуватила Кабмін в небажанні вносити зміни до держбюджету.