Кабмін просить Раду дозволити будувати "дорогу дружби" на Одещині за митні кошти

Кабінет Міністрів України просить народних депутатів підтримати спрямування частини коштів від одеської митниці на будівництво дороги Одеса – Рені
Depo.Гроші
8 липня 2015 13:36
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабміну, передає depo.ua.

"Ми з вами прийняли рішення на засіданні ДФС, що ми вводимо експеримент - в Одеській області для справедливого підходу щодо планового доходу на митниці в Одеській області. У нас є планові доходи на одеській митниці. Все, що вище плану, визначеного Мінфіном, ділиться справедливо 50/50: 50% - до держбюджету і 50% - на будівництво дороги. Для цього Кабмін вносить зміни в Бюджетний кодекс і просить парламент підтримати на наступному тижні ці зміни, які передбачають проведення експерименту в одеській митниці про зарахування надпланових доходів, 50% надпланових доходів будуть фактично зараховуватися в бюджет Одеської області і будуть направлятися на будівництво дороги Одеса-Рені", - сказав прем'єр-міністр. 

Яценюк додав, що такі зміни в уряді будуть прийняті та передані у Раду сьогодні.

Нагадаємо, що вчора президент України Петро Порошенко доручив підготувати зміни до держбюджету для фінансування будівництва транспортного коридору "Одеса - Рені". Ця дорога, яка з'єднає Одесу, Болград і Рені, стане потужним транзитним коридором на Румунію і через Румунію на Молдову. 

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.