Кабмін ухвалив план відновлення розгромленого Донбасу

Уряд затвердив план заходів з організації проведення відновлювальних робіт пошкоджених (зруйнованих) об'єктів соціальної та транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем життєзабезпечення на території Донецької та Луганської областей
Depo.Гроші
16 жовтня 2014 17:15
ФОТО: depo.ua
Кабмін ухвалив план відновлення розгромленого Донбасу
Кабмін ухвалив план відновлення розгромленого Донбасу

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман, передає ДеПо.

За його словами, планом передбачені, зокрема, розробка і прийняття актів уряду, необхідних для оперативного вирішення питань відновлення життєдіяльності Донбасу; заходи з обстеження, проектування, визначення пошкоджених об'єктів, що вимагають першочергового фінансування, можливості спрощення процедур затвердження проектної документації та порядку виконання відновлювальних робіт на автодорогах та ін.

«Це чіткий план, за яким ми будемо діяти найближчим часом у питаннях відновлення життєдіяльності на відповідних територіях Донецької та Луганської областей, звільнених від терористів. Він передбачає визначення обсягів руйнувань, здійснення обстеження пошкоджених будівель, формування джерел фінансування», - заявив Гройсман.

Він зазначив, що всі ці питання повинні бути визначені до кінця поточного року.

«Центральна та місцева влада мають спільно працювати над реалізацією відновлювальних заходів», - зазначив віце-прем'єр.

Як повідомляв ДеПо, за даними ООН, збитки інфраструктури Донбасу в результаті війни становлять 440 мільйонів доларів.