Кабмін придумав, як виплачувати соцвиплати в "сірій зоні" Донбасу

Кабмін прийняв розробку Міністерства фінансів щодо відновлення фінансування частини територій Донбасу, які потрапили на лінію фронту і так звані "сірі зони"
Depo.Гроші
15 квітня 2015 19:18
ФОТО: depo.ua

Останні де-факто не контролюються бойовиками, але з певних причин не потрапили під фінансову опіку уряду України, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

В Уряд роз'яснили, що в питанні виділення бюджетних грошей на території в зоні АТО є дві проблеми. Перша - коли район тільки частково підконтрольний Україною. Друга - коли фронт зміщується, а юридично Київ ще не визнав повернення населених пунктів під свій суверенітет.

"Для вирішення цих проблем за пропозицією Мінфіну змінений юридичний статус населених пунктів, що знаходяться в прифронтовій смузі і фактично контрольованих урядом, що дозволяє розблокувати фінансування таких населених пунктів Держказначейством. У той же час населені пункти в прифронтовій смузі отримають новий статус - населених пунктів на лінії зіткнення, що також дозволить вирішити проблему їх фінансування", - розповіли в Кабміні.

Підконтрольні терористам землі не отримають грошей від Кабміну, підкреслили на Грушевського.