Кабмін підкинув «Нафтогазу» майже 32 млрд гривень

Кабінет міністрів доручив збільшити статутний капітал НАК «Нафтогаз України» на 31,5 мільярда гривень шляхом розміщення додаткових акцій
Depo.Гроші
26 січня 2015 17:18
ФОТО: depo.ua
Кабмін підкинув «Нафтогазу» майже 32 млрд гривень
Кабмін підкинув «Нафтогазу» майже 32 млрд гривень

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 13 від 23 січня 2015 року, передає depo.ua.

«Збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на суму 31,5 млрд гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100% акцій у власності держави», - йдеться в постанові.

Міністерству енергетики та вугільної промисловості доручено прийняти рішення про приватне розміщення додаткових акцій НАК «Нафтогаз України».

«Міністерству фінансів здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 31,5 млрд гривень з терміном обігу до 10 років та відсотковою ставкою доходу на рівні 14,5% річних і внести їх від імені держави в оплату за додаткові акції НАК «Нафтогаз України», - йдеться в постанові.

НАК «Нафтогаз України» доручено забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до статуту компанії, в тому числі використовувати кошти, отримані від реалізації облігацій, для розрахунків за імпортований природний газ.

Нагадаємо, декількома днями раніше «Нафтогаз України» заплатив російському «Газпрому» ще $ 70 млн в якості доплати за поставки газу в січні цього року.