Кабмін підкинув «Нафтогазу» майже 32 млрд гривень

Кабінет міністрів доручив збільшити статутний капітал НАК «Нафтогаз України» на 31,5 мільярда гривень шляхом розміщення додаткових акцій
Кабмін підкинув «Нафтогазу» майже 32 млрд гривень
Кабмін підкинув «Нафтогазу» майже 32 млрд гривень

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 13 від 23 січня 2015 року, передає depo.ua.

«Збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на суму 31,5 млрд гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100% акцій у власності держави», - йдеться в постанові.

Міністерству енергетики та вугільної промисловості доручено прийняти рішення про приватне розміщення додаткових акцій НАК «Нафтогаз України».

«Міністерству фінансів здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 31,5 млрд гривень з терміном обігу до 10 років та відсотковою ставкою доходу на рівні 14,5% річних і внести їх від імені держави в оплату за додаткові акції НАК «Нафтогаз України», - йдеться в постанові.

НАК «Нафтогаз України» доручено забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до статуту компанії, в тому числі використовувати кошти, отримані від реалізації облігацій, для розрахунків за імпортований природний газ.

Нагадаємо, декількома днями раніше «Нафтогаз України» заплатив російському «Газпрому» ще $ 70 млн в якості доплати за поставки газу в січні цього року.