Кабмін відмовив бойовикам: жителі «ЛНР» пенсій від України не отримають

Уряд не розглядатиме звернення терористів з «ЛНР» щодо продовження фінансування соціальних виплат на підконтрольних бойовикам територіях
Depo.Гроші
13 листопада 2014 16:30
ФОТО: depo.ua
Кабмін відмовив бойовикам: жителі «ЛНР» пенсій від України не отримають
Кабмін відмовив бойовикам: жителі «ЛНР» пенсій від України не отримають

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає ДеПо з посиланням на УНІАН.

«Звернення від неіснуючих організацій - це анонімка, яку можна не розглядати. Я таких організацій («ЛНР», «ДНР» - ред.) Взагалі не знаю. Я вважаю, що ці організації терористичні », - сказав Гройсман.

При цьому він відзначив, що рішення уряду не фінансувати соцвиплати на підконтрольних бойовикам територіях є остаточним.

«Уряд визначився щодо можливості фінансування соціальних виплат, і тут є лише один шлях - для того, щоб гарантувати їх, потрібно, щоб люди проживали або переїхали на територію, підконтрольну українській владі», - зазначив Гройсман, додавши, що уряд фізично не може забезпечити виплати громадянам на непідконтрольних територіях.

Віце-прем'єр також нагадав, що всі соціальні виплати громадянам, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях, і далі нараховуватимуться і будуть виплачені після звільнення цих територій.

Нагадаємо, напередодні бойовики з «ЛНР» опублікували звернення до керівництва України з проханням не припиняти соціальні виплати населенню на території, яка підконтрольна терористам.