Кабмін опублікував новий порядок призначення соцвиплат переселенцям

Кабмін затвердив новий порядок призначення соцвиплат вимушеним переселенцям та контролю за проведенням соціальних виплат за місцем їх фактичного проживання
Depo.Гроші
13 червня 2016 22:58
ФОТО: depo.ua

Постанову №365 від 8 червня опубліковано на урядовому порталі, передає depo.ua.

"Постановою передбачено проведення перевірок відомостей про фактичне місце проживання переселенців і складання акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї. Це стосується тільки тих внутрішньо переміщених осіб, які є отримувачами соціальних виплат, субсидій та пільг", - сказано в документі.

Під час перевірки переселенців повинні інформувати про обов'язки у десятиденний термін письмово повідомляти про зміну місця фактичного проживання, а також про наслідки невиконання цього обов'язку.

Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій, субсидій, довічних державних стипендій, всіх видів соціальних допомог та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування будуть приймати комісії районних держадміністрацій.

Комісія може відмовити заявнику у призначенні (відновлення) соцвиплати у разі його відсутності за заявленим фактичним місцем проживання.

Комісіям доручено протягом місяця відновити, або відмовити в поновленні соцвиплат тим переселенцям, чиї довідки про становлення на облік недійсні, за умови отримання нової довідки.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші