Кабмін ліквідує шахти, що зупинилися через війну на Донбасі

Кабмін видав розпорядження про ліквідацію низки вугледобувних підприємств, які призупинили виробничу діяльність у результаті ведення бойових дій на територіях Донецької та Луганської областей
Depo.Гроші
15 вересня 2014 15:33
ФОТО: depo.ua
Кабмін ліквідує шахти, що зупинилися через війну на Донбасі
Кабмін ліквідує шахти, що зупинилися через війну на Донбасі

Про це повідомляє прес-служба Незалежної профспілки гірників України, передає ДеПо.

За інформацією профспілки, вони отримали лист з Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 9 вересня з проектом розпорядження Кабінету Міністрів України «Про ліквідацію деяких збиткових вугледобувних підприємств, які призупинили свою виробничу діяльність у результаті ведення бойових дій на територіях Донецької та Луганської областей».

У списку 14 зупинених шахт.

НПГУ звернувся до міністра енергетики та вугільної промисловості України з листом, в якому просить надати економічне обґрунтування доцільності закриття шахт «Фащевська», «Золоте», «Привольнянська», «Новодружеська», «Новопавлівська» та «Міусинська».

Зокрема, профспілку цікавить, які балансові запаси та обсяги видобутку вугілля на цих шахтах, якою була кількість зайнятих працівників до початку бойових дій у східному регіоні України, а також які кошти необхідні на відновлення шахт і заплановані на їхнє закриття.

Крім того, профспілку цікавлять пропозиції з працевлаштування.

Як повідомляв ДеПоу Донецькій області зупинилося 70% шахт і підприємств.

Основна причина - відсутність електропостачання, затоплення та пошкодження залізничних колій через обстріли і підриви, скоєні бойовиками.