Кабмін буде доплачувати воїнам АТО за кожний бойовий день

Кабмін своїм рішенням встановив доплату кожному бійцю, який бере участь в антитерористичній операції зі звільнення районів Донецької та Луганської областей, у розмірі 1000 гривень за кожен бойовий день
Depo.Гроші
29 січня 2015 18:57
ФОТО: depo.ua
Кабмін буде доплачувати воїнам АТО за кожний бойовий день
Кабмін буде доплачувати воїнам АТО за кожний бойовий день

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час спілкування зі студентами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

«За кожний бойовий день, якщо ти безпосередньо брав участь у бойовій операції за наказом командування - тисяча гривень окремо від основного забезпечення, яке виплачується на регулярній основі», - сказав голова уряду.

При цьому Яценюк нагадав, що з минулого року діє урядове рішення по спеціальній системі забезпечення учасників АТО. За словами Яценюка, за рік зарплати військовослужбовців Нацгвардії та Збройних Сил виросли у 8 разів. «Найвищий рівень зарплати для командирів - 24 тисячі гривень», - сказав Яценюк, додавши, що загальний розмір фінансування армії в 2015 році складе близько 90 млрд грн.

Раніше в Міноборони опублікували слайди із зазначенням всіх окладів та надбавок для військовослужбовців.

Як повідомляв depo.ua, згідно з новою постановою Кабміну, бійцям АТО збільшується грошове забезпечення і встановлюється винагорода за знищення ворожої техніки (до 120 тис. грн).