Іванчук Максим: питання-відповідь на тему естетичної хірургії грудей

Хочете змінити свою груди за допомогою пластичної хірургії, але так і не можете зважитися на перший крок через величезного числа питань і забобонів?

Іванчук Максим: питання-відповідь на тем…

Доктор Іванчук Максим вирішив відповісти на популярні питання, які постійно задають пацієнти його клініки VIP-сегмента, щоб ви раз і назавжди переконалися в безпеці проведення хірургічних маніпуляцій.

Багато пацієнтів вважають, що грудні імпланти необхідно міняти мінімум раз на 5 років. Чи так це насправді? Пластичний хірург має свою думку з цього приводу. У його клініки використовують тільки грудні імпланти нового покоління. Їх особливість полягає в тому, що вони не вимагають заміни. Ендопротези створені з міцних і безпечних матеріалів, які будуть служити жінці багато років. Заміна імплантів проводиться тільки в тому випадку, якщо пацієнтка просто хоче зробити груди ще більше, або навпаки - зменшити її.

За словами Іванчука Максима, ще кілька років тому заміна грудних імплантів була звичайною справою в практиці кожного хірурга. Ендопротези старого покоління не мали таких міцних властивостей, як нові, тому іноді траплялися випадки їх розриву, ущільнення і втрати потрібної форми. Щоб убезпечити пацієнта від травмування, імпланти міняли раз на кілька років.

Деякі жінки цікавляться, на скільки розмірів можна збільшити груди за один раз. Так, іноді пацієнтки хочуть зі свого рідного першого розміру відразу "перестрибнути" в четвертий, а то і п'ятий. Відгуки Іванчука Максима з цього приводу однозначні: "Я не рекомендую збільшувати груди більш ніж на 3 розміру за один раз. У пацієнтки просто може не вистачити шкірно-жирової тканини, щоб помістити ендопротез великого розміру. Для початку я рекомендую поставити грудної імплант середнього розміру, щоб розтягнути шкіру, і тільки через деякий час поставити бажаний розмір імпланта.

Жінки, які мріють збільшити груди, цікавляться, чи можна відразу змінити форму і розмір ореолів. Іванчук Максим відповів, що це цілком реально. Якщо пацієнта не влаштовує зовнішній вигляд ореолів, він повинен розповісти про це своєму лікареві. Перед проведенням операції йому складуть план 3D-моделювання, за допомогою якого пацієнт остаточно визначитися із зовнішнім виглядом сосків.

Пластичний хірург рекомендує не соромитися задавати йому будь-які питання. Він дотримується думки, що краще він розповість все сам, ніж пацієнт почне шукати інформацію в інтернеті, яка не завжди відповідає дійсності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"