Іслямов пояснив, чому окупанти заблокували його компанію

Кримські окупанти на 90 днів призупинили роботу компанії "СімСітіТранс"
Depo.Гроші
29 червня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua

Як  повідомив власник і генеральний директор ТОВ "Сімсітітранс" Едем Іслямов (батько власника телеканалу ATR і координатора Громадянської блокади Криму Ленура Іслямова),  причиною припинення діяльності одного з найбільших перевізників в Криму стали такі "важкі" порушення, як неправильно оформлений шляховий лист, передає depo.uaз посиланням на "Укрінформ".

"У середу, 29 червня, на підставі ухвали окупаційного суду Криму робота одного з найбільших транспортних підприємств Криму призупинена на 90 днів", - повідомив Едем Іслямов.

"Порушення порядку ведення шляхового листа, порушення тривалості робочого часу водіїв, невідповідність зовнішнього і внутрішнього оформлення транспортного засобу правилам регулярних перевезень пасажирів, відсутність звірки відомостей про дорожньо-транспортні події з органами ДІБДД. Ось через такі "важкі" порушення суд вирішив призупинити діяльність підприємства на 90 днів", - розповів Іслямов.

Він зазначив, що через перебої з транспортом, які створилися у Сімферополі, маршрути компанії "СімСітіТранс" пропонують іншим перевізникам.

"Оскільки додаткових автобусів у перевізників немає, то багато хто з них був змушений знімати автобуси з діючих маршрутів, щоб хоча б частково обслужити маршрути "СімСітіТранс", - повідомив Едем Іслямов.

Нагадаємо, у середу з 6.00 в Криму припинена робота компанії "СімСітіТранс". Судові пристави заарештували майно і нерухомість компанії. Так звана адміністрація Сімферополя розірвала договірні відносини з ТОВ "СімСітіТранс".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші