Іпотечне кредитування в Україні знову набирає обертів

В Україні знову набирає обертів іпотечне кредитування, яке останнім часом призупинилося через політичну та економічну ситуацію в країні
Depo.Гроші
19 листопада 2014 12:23
ФОТО: depo.ua
Іпотечне кредитування в Україні знову набирає обертів
Іпотечне кредитування в Україні знову набирає обертів

Так, за словами заступника голови правління «Укргазбанку» Олени Дмитрієвої, банкіри в переважній більшості підтримали програму кредитування первинного житла і не пошкодували про це, так як з усіх існуючих на ринку кредитних продуктів, іпотека користується найбільшим попитом у населення, причому відсоток прострочень виплат по іпотечним кредитам дуже невеликий. У двохстах двадцяти будівлях, які будуються по всій Україні, «Укргазбанк» видає кредити під будівництво квартир, співпрацюючи і з юридичними особами-забудовниками, і з фізособами.

Багато банків сьогодні успішно працюють в цьому напрямку, і банкіри відзначають підвищення попиту у населення на іпотечні кредити таких програм, як «Доступне житло», при цьому дисциплінованість платників кредитів не зменшується. Читайте також як отримати мегазнижки на двокімнатні квартири в ЖК «Львівський маєток» на сайті //maetok-lvivskiy.com.ua.

На даний момент іпотечне кредитування практично єдиний кредитний продукт, за яким відсоток несплати кредиту у встановлені терміни є несуттєвим. Раніше зазначалося, що іпотечне кредитування в Україні не розвивалося протягом декількох останніх років.