Інвестори влаштували Порошенку і Яценюку прочуханку через корупцію та реформи

Інвестори великих закордонних компаній під час зустрічі з Президентом Петром Порошенком і прем'єром Арсенієм Яценюком висловили свої зауваження щодо ведення бізнесу в Україні
Depo.Гроші
3 жовтня 2014 10:09
ФОТО: depo.ua
Інвестори влаштували Порошенку і Яценюку прочуханку через корупцію та реформи
Інвестори влаштували Порошенку і Яценюку прочуханку через корупцію та реформи

Про це пише українське англомовне видання Kyiv Post, передає ДеПо.

Перше обурення висловив голова інвестиційної компанії «Dragon Capital» Томас Фіала. Він заявив про те, що, незважаючи на заяви про проведення чесних виборів, місця в партійних списках продавалися за 3-4 мільйони доларів, повідомляє «Українська правда»

«І я маю на увазі всі партійні списки, включаючи ваші», - підкреслив Фіала, звертаючись до Яценюка і Порошенка.

Він також розповів про спроби рейдерського захоплення і земельний спір між естонським інвестором і місцевим забудовником, який йде в парламент. «І ця людина 58-а у вашому списку, пане Президенте. Як ви відповісте?» - обурився Фіала.

Порошенко відповів, що він не був у курсі проблеми і проведе розслідування. Йдеться про Олександра Гранівського, члена УДАРу, власника частки в торговому центрі Skymall.

Представникам влади також вказали на те, що бюрократія ще роздута й питання корупції залишилися.

«Ми скоротили кількість чиновників на 10% і скоротили кількість необхідних ліцензій. Ми не задоволені цим, але ми продовжуємо... Рим був побудований не за один день», - виправдовувався Яценюк.

Також інвестори поскаржилися на зростання акцизів на алкоголь і тютюн.

Найбільше спікери від бізнесу запитували про прискорення реформ і дерегуляцію економіки, підсумовує видання.

Нагадаємо, напередодні Порошенко заявив, що зупинка реформ буде катастрофою для України. «Зупинка реформ буде катастрофою для України. Я і уряд розуміємо це», - зазначив Порошенко.