Видобутком українського золота займеться кіпрська компанія

Зареєстрована на Кіпрі компанія Avellana Gold має намір без фінансових гарантій України почати видобуток і збагачення поліметалічних руд
Depo.Гроші
2 вересня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua

Інвестор згоден інвестувати приватний капітал, довести проект до конкуренції і дати старт в терміни, обумовлені ліцензійними умовами, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Держгеонадр.

Представники компанії заявляють, що проект Avellana - це результат праці команди міжнародних експертів протягом останніх майже дев'яти місяців.

"Від держави ми хотіли б отримати тільки дві гарантії. Перша: сигнал, що країні дійсно необхідний великий проект з видобутку і збагачення поліметалічних руд і, друга - гарантія того, що ліцензійні умови та регуляторні правила в сфері надрокористування будуть стабільними при реалізації проекту", - сказав глава компанії Браєн Севідж.

"Це один з тих вкрай важливих якірних проектів, до реалізації якого служба йшла не один місяць. Одна з наших завдань - це включення його до переліку базових на рівні інвестиційних проектів країни", - зазначив керівник Держгеонадр Микола Бояркіна.
Про компанію, яка зареєстрована на Кіпрі, майже немає даних. На офіційному сайті оприлюднено лише інформація про українських проектах. Компанія має намір розвивати Мужіївське, Берегівське і Квасівське родовища, які містять золото, срібло, cвинець і цинк.

Примітно, що в Мукачеві зареєстрована "тезка" - компанія Авеллан ГРУП.

У довідці Держгеонадр сказано, що главою компанії є Брайан Саваж (Brian C Savage) - голова ради директорів Pioneer Management LLC, приватної компанії, яку він заснував в 2009 році для надання консультацій та інвестування в проекти і компанії зі сфери природних ресурсів. За даними відомства, він має 35-річний досвід роботи в галузі, є фінансовим радником Source Capital Group, а також виконавчим головою ради директорів Certified Minerals Limited. Крім того, Саваж - невиконавчий директор Amur Minerals Corporation, компанії з розвідки і розвитку родовищ на Далекому Сході Росії.

Українське представництво Avellana Gold очолює Микола Гожик, який раніше був головним інженером ТОВ Закарпатполіметали і директором ТОВ Сауляк.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші