Інтернет поповнився новим українським новинним ресурсом

20-30 тисяч відвідувачів в день, до 1 млн на місяць. Такого результату зміг добитися новинний портал Replyua.net за три місяці існування
Depo.Гроші
13 березня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua
Інтернет поповнився новим українським новинним ресурсом
Інтернет поповнився новим українським новинним ресурсом

На сайті розвиваються рубрики по всіх напрямках — від новин загального характеру до політичних подій у світі та на Україні. Відвідувач отримує свіжі дані про події в зоні АТО і зал Верховної Ради. При підготовці важливих матеріалів використовуються офіційні і неофіційні джерела інформації — авторитетні люди.

Висвітлюються важливі Події в Україні, приділяється увага питанню мобілізації в Україні. В рубриках Долар в Україні, Банки України, Податки в 2015 році є безліч корисної інформації. Більшість новин супроводжуються коментарями експертів.

Обласні центри — це окремі рубрики. Міста із зони АТО, навіть без обласного статусу, знаходяться в списку. Столиці України відводиться 4 розділи: Київ, Події в Києві, Віталій Кличко, Нерухомість в Києві.

Політика керує всіма сферами життя, і портал replyua.net враховує цей фактор. Німеччина, Франція, Білорусія активно беруть участь в Мінських угодах. З розділу Політика в світі вони відокремлені в підрубрики: Політика в Білорусії, Політика в Німеччині, Політика у Франції.

Росія залишається сусідом України, значущі події в цій державі привертають увагу українців. Політика в Росії і Росія-Путін — дві рубрики, в яких є офіційна інформація про настрої і плани Росії.

Про цікаве в Європі розповідають Європейські новини, розширюють кругозір Новини Близького Сходу, США, Новини в Ізраїлі. Відповіді на питання щодо анексії Криму, життя на півострові, почуттів і бажань кримчан, даються в рубриці Крим.

Розважальна сторона розкрита новинами зі світу Шоу-бізнесу, Телебачення, Моди і краси, Спорту, Футболу, Боксу. Пізнавальна інформація знаходиться в рубриках Про охорону Здоров'я, Рекомендації та поради, Блоги України. В Фото і Відео розміщуються інформаційні матеріали аналітичного характеру.

Відвідувачі можуть коментувати новини та матеріали, пропонувати свої теми для перегляду або обговорення. Новини без винятку транслюються в соцмережі після їх появи на сайті.

«Коли сайт починав працювати, — каже головний редактор сайту Сергій Ніколаєнко, — ми вибирали формат роботи. І вся команда зійшлася на тому, що наш ресурс повинен висвітлювати реальний стан подій, користуватися перевіреними джерелами та в підготовці матеріалів дотримуватися Кодексу журналіста. Тобто, відштовхуватися від понять чесності, моралі та незаангажованості».

Контакти:

Аліса Павлюк

info@replyua.net

Завжди актуальні новини України на //replyua.net

Мітки: сайт, Replyua.net