Інтернет поповнився новим українським новинним ресурсом

20-30 тисяч відвідувачів в день, до 1 млн на місяць. Такого результату зміг добитися новинний портал Replyua.net за три місяці існування
Інтернет поповнився новим українським новинним ресурсом
Інтернет поповнився новим українським новинним ресурсом

На сайті розвиваються рубрики по всіх напрямках — від новин загального характеру до політичних подій у світі та на Україні. Відвідувач отримує свіжі дані про події в зоні АТО і зал Верховної Ради. При підготовці важливих матеріалів використовуються офіційні і неофіційні джерела інформації — авторитетні люди.

Висвітлюються важливі Події в Україні, приділяється увага питанню мобілізації в Україні. В рубриках Долар в Україні, Банки України, Податки в 2015 році є безліч корисної інформації. Більшість новин супроводжуються коментарями експертів.

Обласні центри — це окремі рубрики. Міста із зони АТО, навіть без обласного статусу, знаходяться в списку. Столиці України відводиться 4 розділи: Київ, Події в Києві, Віталій Кличко, Нерухомість в Києві.

Політика керує всіма сферами життя, і портал replyua.net враховує цей фактор. Німеччина, Франція, Білорусія активно беруть участь в Мінських угодах. З розділу Політика в світі вони відокремлені в підрубрики: Політика в Білорусії, Політика в Німеччині, Політика у Франції.

Росія залишається сусідом України, значущі події в цій державі привертають увагу українців. Політика в Росії і Росія-Путін — дві рубрики, в яких є офіційна інформація про настрої і плани Росії.

Про цікаве в Європі розповідають Європейські новини, розширюють кругозір Новини Близького Сходу, США, Новини в Ізраїлі. Відповіді на питання щодо анексії Криму, життя на півострові, почуттів і бажань кримчан, даються в рубриці Крим.

Розважальна сторона розкрита новинами зі світу Шоу-бізнесу, Телебачення, Моди і краси, Спорту, Футболу, Боксу. Пізнавальна інформація знаходиться в рубриках Про охорону Здоров'я, Рекомендації та поради, Блоги України. В Фото і Відео розміщуються інформаційні матеріали аналітичного характеру.

Відвідувачі можуть коментувати новини та матеріали, пропонувати свої теми для перегляду або обговорення. Новини без винятку транслюються в соцмережі після їх появи на сайті.

«Коли сайт починав працювати, — каже головний редактор сайту Сергій Ніколаєнко, — ми вибирали формат роботи. І вся команда зійшлася на тому, що наш ресурс повинен висвітлювати реальний стан подій, користуватися перевіреними джерелами та в підготовці матеріалів дотримуватися Кодексу журналіста. Тобто, відштовхуватися від понять чесності, моралі та незаангажованості».

Контакти:

Аліса Павлюк

info@replyua.net

Завжди актуальні новини України на //replyua.net

Мітки сайт Replyua.net