Інтернет-кредит від компанії Miloan до 15000 гривень

Компанія Miloan надає можливість своїм клієнтам отримати в кредит до 15 000 гривень. Гроші надаються на термін до 30 днів. Отримати позику можна на будь-які цілі: відпустка, ремонт, покупки, оплату послуг ЖКГ і штрафів. Тільки уявіть, всі ваші фінансові проблеми можна вирішити в кілька кліків!

Інтернет-кредит від компанії Miloan до 1…

Умови кредитування для постійних клієнтів

Оформити швидкий кредит в Мілоан можна швидко і просто не виходячи з дому. Для звернення вам знадобиться паспорт код і картка будь-якого банку. Подати заявку можна через телефон або комп'ютер. Офіс компанії відвідувати не потрібно. Онлайн-кредит — це чудова можливість заощадити час і в найкоротші терміни вирішити фінансові проблеми.

Перший кредит у Miloan можна отримати під 0%. При цьому максимальна сума позики становить 12000 гривень. Для постійних клієнтів передбачені інші умови:

 • кредитний ліміт — 15000 гривень;
 • термін погашення — 30 днів;
 • процентна ставка — 1,5% в день;
 • пролонгація — 3, 7 або 15 днів;
 • вік позичальника — 18-70 років.

Мілоан регулярно проводить акції і надає знижки позичальникам. Зареєстровані користувачі мають можливість знизити процентну ставку по кредиту на 50%. Інформацію про персональні знижки можна знайти в особистому кабінеті. Умови діючих акцій викладені в розділі Новини.

Як отримати 15000 гривень в Мілоан?

Онлайн-кредити, на відміну від банківських позик, оформляються на основі простого набору документів — паспорта та коду. Надавати заставу і залучати поручителів не потрібно. Раніше компанія Miloan при подачі заявки вимагала вводити номери телефонів родичів або друзів для підтвердження платоспроможності клієнтів. Однак з недавнього часу така практика не використовується.

Отримати в кредит 15000 гривень можна вже при повторному зверненні в Мілоан.

Зареєстрованим користувачам для отримання позики потрібно:

 • увійти в особистий кабінет;
 • вказати суму і термін позики;
 • дочекатися рішення по заявці;
 • підписати договір.

Заявки постійних клієнтів розглядаються швидше, ніж звернення громадян, які бажають отримати перший кредит в Miloan. Вся процедура оформлення кредиту займає близько 5 хвилин. Отримавши гроші, ви зможете розпоряджатися ними на свій розсуд. Після закінчення кредитного терміну кошти потрібно повернути разом з відсотками. Наприклад, якщо ви взяли в борг 15000 гривень на 30 днів, повертати доведеться 21750 гривень. Зверніть увагу, що відсотки по короткострокових позиках нараховуються кожного дня. Для зручності клієнтів на сайті Мілоан розміщений кредитний калькулятор, за допомогою якого можна визначити суму відсотків по кредиту на потрібну суму і термін.

Хто може отримати гроші без відмови в Мілоан?

МФО —  це надійний фінансове джерело для громадян, яким терміново потрібні гроші, і які не хочуть ділитися своїми проблемами з сім'єю і друзями. Звертатися з цією метою в банк марно. Вас попросять зібрати пакет документів, заповнити купу паперів, почекати декілька днів, поки рішення не буде прийнято. У підсумку ви витратите час і отримаєте відмову, адже банкам не вигідно видавати короткострокові кредити на невеликі суми під діючі відсоткові ставки.

Щоб отримати кредит онлайн без відмови в компанії Мілоан, потрібно виконати наступні умови:

 • відповідати вимогам компанії за віком і громадянством;
 • мати паспорт України, код і не прострочену банківську картку;
 • повністю і без помилок заповнити анкету, вказавши достовірні дані;
 • мати позитивну кредитну історію (допускається 1-2 відкриті прострочення).

Працевлаштування, освіта і сімейний стан на остаточне рішення по кредиту не впливають.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"