Ігор Насалик анонсував створення кризового штабу в енергетиці

У четвер, 14 липня, голова Міненерговугілля Ігор Насалик спростував чутки про можливість масових відключень електроенергії в оселях українців, а також анонсував створення кризового штабу при міністерстві
Depo.Гроші
15 липня 2016 10:07
ФОТО: depo.ua

"Нещодавно в інтернет-виданнях написали, що ми начебто вже імпортуємо електроенергію з Росії, що нас чекають масові відключення (так звані блек-аути), а також газо-мазутні блоки тощо. Нічого такого немає і не буде. За останні півтора-два місяці нам вдалося згрупувати всю систему та прийняти деякі технічні рішення задля вирішення усіх питань", – розповів Ігор Насалик в ефірі телеканалу NewsOne.

"Сьогодні я хочу офіційно всім мешканцям України сказати, що ми не імпортуємо жодного кіловата електроенергії, ми не запустили газо-мазутні блоки і в нас немає віялових відключень. І можу запевнити, що так буде і надалі", – повідомив голова Міненерговугілля.

За його словами, він наполягатиме, щоб був створений кризовий штаб по енергетиці, який в оперативному порядку розв’язуватиме усі нагальні питання, якщо вони раптом виникнуть.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.