iforum-2015 представить в Україні спікерів міжнародної конференції Силіконової долини Silicon Valley Open Doors

На iForum-2015 вперше під брендом SVOD-Europe пройде англомовна секція «The Art of going global». Це прем'єра в Європі однією з провідних міжнародних конференцій Силіконової долини Silicon Valley Open Doors (SVOD)
Depo.Гроші
25 березня 2015 13:34
ФОТО: depo.ua

Право на проведення конференції SVOD в Європі отримав Денис Довгополий, президент бізнес-акселератора GrowthUP і один з організаторів конференції iForum.

Конференція SVOD проходить в Силіконовій долині вже більше 10 років і відома тим, що більшість її спікерів увійшли в Forbes Midas List різних років, а учасниками стали провідні підприємці та інвестори як Сполучених Штатів, так і інших країн. Ця конференція стала точкою входу для багатьох стартапів з країн Східної Європи та пострадянського простору.

Свою участь вже підтвердили спікери з США та Європи, а також українські підприємці, які зуміли вивести свої проекти на глобальний ринок. З програмою можна ознайомитися тут.

"У 2005 році я увійшов в оргкомітет конференції SVOD і бачив, як для багатьох українських підприємців та інвесторів конференція стала початком великого шляху. Радий, що тепер можливості стали ширше. Під брендом SVOD-Europe ми будемо проводити не тільки конференції, а й створювати "технологічні мости" між українським технологічним співтовариством та спільнотами Ізраїлю, США, Німеччини. Міст з Ізраїлем ми запустили ще в листопаді 2014 і зараз успішно його розвиваємо. Також на 2015 рік заплановано проведення конференції SVOD-Europе в Берліні з фокусуванням на країни Східної Європи", - сказав Денис ДОВГОПОЛИЙ.

"Участь у iForum`е конференції SVOD - важлива точка розвитку для нас, - зазначив голова оргкомітету iForum Олександр ОЛЬШАНСКИЙ. - Оскільки наш захід розвивається у бік "конференції конференцій", тобто такого формату, де на одній території, з єдиним вхідним квитком, будуть збиратися різні заходи в області передових технологій і IT. Причому як українські, так і міжнародні. Мені здається, це дуже логічний розвиток iForum`a, оскільки він спочатку замислювався як широкий громадський рух, і багато компаній щорічно проводять на ньому власні семінари та різні заходи. І моя мрія - щоб iForum з часом зайняв весь виставковий центр".

Довідкова інформація:

Міжнародна конференція SVOD проходить в Силіконовій долині з 2005 року і щорічно збирає більше 1000 візіонерів світової індустрії технологічного бізнесу. Конференція об'єднала на своєму майданчику найкращі стартапи з усього світу, провідні венчурні фонди Силіконової долини, лідируючі технологічні компанії та представників бізнес-медіа. На конференції в свій час стартували багато успішні українські стартапи, такі як Viewdle і Yuanasko. Засновники конференції - Ганна Дворнікова, керуючий партнер фонду TEC Ventures, і Стас Хірман, серійний підприємець і інвестор.

Форум інтернет-діячів (iForum) - найбільша офлайн-конференція Україні та Східної Європи. Форум є громадським рухом, створеним групою ентузіастів і присвячений проблемам розвитку Інтернету. Проходить щорічно у квітні, починаючи з 2009 року. У 2011 кількість учасників - 3743 осіб - було визнано рекордним для профільних оффлайн-заходів Уанету, в результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні. У 2012 році його відвідали 5576 осіб, а в 2013 - понад 7 тисяч.

Мітки: