Huawei вимагає в американської компанії $1 млрд за патенти

Компанія Huawei зажадала від американської компанії Verizon Communications виплату мита за видачу патентів в розмірі понад 1 мільярд доларів

Збори стягуються за використання понад 230 патентів на мережеве обладнання, передає Depo.ua з посиланням на CNet.

Verizon використовує обладнання від інших компаній, яке спирається на патенти Huawei, що охоплюють мережеве обладнання, дротову інфраструктуру та ін.

"Зважаючи на більш широкий геополітичний контекст, будь-яка проблема, що стосується Huawei, має наслідки для всієї нашої галузі, а також викликає стурбованість на національному та міжнародному рівнях", - зазначив представник американської компанії.

Нагадаємо, 16 травня президент США Дональд Трамп підписав указ, яким заборонив американським компаніям використовувати телекомунікаційне устаткування від постачальників, яких адміністрація розглядає як загрозу національній безпеці.

З того часу від співпраці з китайською компанією відмовилися Google, Intel, Qualcomm, Broadcom, ARM, AMD і багато інших виробників. Крім того, майбутній флагман Huawei Mate 20 Pro виключили з бета-тестування нової операційної системи Android Q, а організації Wi-Fi Alliance, JEDEC, SDA і PCIe анулювали членство Huawei.

21 травня США тимчасово дозволили Huawei відновити роботу на території країни

22 травня глава китайського МЗС Ван І заявив, що дії американської сторони проти компанії Huawei є "типовою економічної цькуванням".

США різними способами намагаються домогтися від Південної Кореї заборони на використання компаніями цієї країни устаткування китайської телекомунікаційної компанії Huawei.

12 червня стало відомо, що Huawei переніс запуск власного продукту через санкції США.

Довідка: У січні 2019 року влада США звинуватила телекомунікаційну компанію Huawei в тому, що вона займалася на території США промисловим шпигунством і вчинила шахрайство, намагаючись обійти санкції проти Ірану.

На початку березня Huawei заявила про намір подати позов проти уряду США через оборонний закон, який був підписаний ще минулого року.

Документ посилює контроль над американськими урядовими контрактами з китайськими компаніями, включаючи Huawei, та посилює роль комісії, яка переглядає пропозиції, що пов'язані з іноземними інвестиціями.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme