Господар незадоволений: бойовикам на Донбасі урізали пайку

Бойовикам на Донбасі урізали «зарплату», а іноді по кілька місяців привозять тільки боєприпаси та ніяких грошей
Depo.Гроші
29 листопада 2014 12:44
ФОТО: depo.ua
Господар незадоволений: бойовикам на Донбасі урізали пайку
Господар незадоволений: бойовикам на Донбасі урізали пайку

Про це повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

«Базовий принцип існування «ватних» вояк «заради грошей підемо на все», дає збій. Мутне джерело, з якого в кишені озброєних апологетів «руського міра» щедро вливалися гроші, раптово різко обміліло. Підтверджена з різних джерел інформація свідчить, що останнім часом російські найманці, які воюють на стороні самопроголошених республік, сидять на урізаній грошовій «пайці». А в деяких випадках - взагалі по кілька місяців отримували від своїх господарів лише самі боєприпаси. Якщо влітку ці вояки вихвалялися зарплатами в доларах, то тепер дзвонять додому з проханням прислати цигарок», - йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що ті, хто любив гроші більше, ніж пропагандистські гасла про «звірства хунти», уже масово почали тікати з лав «армії Новоросії».

«Щоби хоч якось перекрити кадрове спустошення «менеджери по набору персоналу» бандитів почали дзвонити на телефони українським солдатам та офіцерам. За службу в бандах їм пропонували: солдатам та сержантам - до 5,5 тисяч гривень, офіцерам - від 7 тисяч гривень. Відповідь не забарилася і, здебільшого, складалась з лексико-граматичних конструкцій, витриманих у стилі листа козаків турецькому султану», - зазначили в прес-службі АТО.

Як повідомляв ДеПо, бойовики роблять десятки безуспішних атак на сили АТО, намагаються штурмувати «кіборгів» в донецькому аеропорті, але у них нічого не виходить.

Тим часом, військовослужбовці Збройних сил РФ не хочуть воювати в Україні, оскільки не розуміють, за що вони воюють, але змушені виконувати накази