Helix інвестує в українські стартапи понад мільйон доларів у цьому році

Компанія мережевого маркетингу Helix інвестує до кінця поточного року 1 мільйон доларів в стартапи малих бізнесів в Україні
Depo.Гроші
7 травня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua
Helix інвестує в українські стартапи понад мільйон доларів у цьому році
Helix інвестує в українські стартапи понад мільйон доларів у цьому році

Про це заявив 7 травня в Києві на відкритті центрального офісу Helix засновник і президент компанії Дмитро Нагута, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Helix інвестує в українські стартапи понад мільйон доларів у цьому році - фото 1

"Будь-який талановитий молодий бізнесмен може прийти до нас з ідеєю і отримати з нашого боку інвестиції і партнерство. Компанія своїми інвестиціями покаже, як потрібно любити Україну і доведе, що в цій країні можна заробляти гроші, приносити користь суспільству і дарувати людям радість, незважаючи на фінансові та економічні труднощі", - заявив Нагута.

Helix інвестує в українські стартапи понад мільйон доларів у цьому році - фото 2

Довідка: Helix Global - холдингова компанія, заснована в 2014 тележурналістом, бізнесменом і меценатом з Хмельницька Дмитром Нагутою.

49% акцій належить великим акціонерам, 13% - самому Нагут, ще 2% - у Helix Global.

Решта 49% акцій торгуються на міжнародному торговельному майданчику Helix - BluBeard.

До Helix Global входять Helix Capital Investments Ltd, Helix Capital Ukraine, Helix Family (комметіка і продукти харчування), Helix Home (товари для будинку), Helix Job, Helix Spa, Helix Land, Sky Park (розважальні дитячі парки у великих торгових центрах) , Helix Travel, Helix money, Helix Академія (компанія тренінгів) та інші бізнеси.

Дмитро Нагута також анонсував 15 травня запуск нової мережі кав'ярень і відкриття флагманського магазина товарів Helix Family в Києві на Хрещатику.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.