Харків забрав у Курченка стадіон «Металіст»

Господарський суд Харківської області виніс ухвалу за позовом заступника прокурора області в інтересах держави в особі Харківської облради до ТОВ «СК «Стадіон «Металіст» і розірвав договір купівлі-продажу стадіону «Металіст»
Depo.Гроші
17 вересня 2014 11:17
ФОТО: depo.ua
Харків забрав у Курченка стадіон «Металіст»
Харків забрав у Курченка стадіон «Металіст»

«Розірвати договір №90-К купівлі-продажу... укладений між територіальними громадами сіл, селищ, міст Харківської області в особі Харківської обласної ради і Товариством з обмеженою відповідальністю «Спортивний комплекс «Стадіон «Металіст», - говориться в рішенні, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Суд також вирішив стягнути з ТОВ «Спортивний комплекс «Стадіон «Металіст» судовий збір у розмірі 1,218 тис. грн.

В той же час суд відмовив у стягненні з відповідача на користь позивача неустойки у розмірі 134 млн 904,4 тис. грн., яка була передбачена договором. «Суд дійшов висновку про те, що прокурором і позивачем не доведений той факт, що зобов'язання за цим договором могло бути виконане належним і реальним чином з боку відповідача впродовж встановленого в договорі часу», - говориться в рішенні суду.

Нагадаємо, в серпні минулого року голова награди ГК «ВЕТЭК» Сергій Курченко за 674 млн 522 тис. грн., з урахуванням ПДВ, купив стадіон «Металіст». Проте молодий олігарх так повністю і не розрахувався за придбаний стадіон. У лютому мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що президент групи компаній «ВЕТЭК» Сергій Курченко зобов'язаний остаточно розрахуватися за придбання стадіону «Металіст» або розірвати угоду.

«На сьогодні ми маємо заборгованість в розмірі близько 300 млн грн. Кошти в запланованому раніше календарному режимі в міську раду не поступають. Останній платіж був у кінці 2013 року, який склав більше 20 млн грн.», - сказав тоді Кернес.

Як повідомляв ДеПо, у серпні вже цього року Господарський суд Києва заарештував кошти і майно компанії «ВЕТЭК» Сергія Курченка, а також акції харківського ФК «Металіст», стадіон і футбольну базу.