Гройсман закликав ГПУ і НАБУ розслідувати дії посадовців щодо ОПЗ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман направив листа в Генпрокуратуру  і НАБУ із закликом провести розслідування і не допустити штучного банкрутства Одеського припортового заводу

Depo.Гроші
19 травня 2017 19:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Кабміну.

"В даний час Фондом державного майна України, який є органом управління товариства (ОПЗ), разом з суспільством готується до подання до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційна скарга. З метою захисту інтересів держави та недопущення доведення до банкрутства одного з найбільших вітчизняних підприємств, прошу Вас розглянути можливість вступу Генеральної прокуратури України в цю справу", - йдеться в листі Гройсмана до генпрокурору Юрію Луценку.

Звертаючись до керівника НАБУ Артему Ситнику, Гройсман закликав провести спецрозслідування діяльності посадових осіб з метою виявлення фактів порушення інтересів держави.

"Враховуючи стратегічне значення підприємства для економіки і безпеки держави, прошу Вас розглянути можливість проведення розслідування діяльності посадових осіб з метою виявлення фактів порушення інтересів держави і запобігання доведення до банкрутства одного з найбільших державних підприємств", - заявив Гройсман.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.