Гройсман спрогнозував "український прорив" в економіці

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що Україна не використовує свої можливості на всі 100%
Depo.Гроші
6 жовтня 2016 09:49
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час свого виступу на економічному форумі в Києві, передає Depo.ua.

Він закликав інвесторів активніше вкладатися у нові проекти.

"Інвестуймо, робімо нормальны проекти, і я гарантую вам, що уряд який я очолюю, буде все робити для того, щоб ви відчували себе захищеними", - сказав прем'єр.

"Кожні декілька місяців я маю відвертий діалог з бізнесом. Я хочу, щоб ви нормально проходили митні процедури, щоб у вас не було проблем з відшкодуванням ПДВ, щоб до вас не приходили контролери, які намагаються створювати перешкоди для розвитку бізнесу, щоб ви створювали робочі місця і якісний український продукт. Вся державна машина має бути на це зорієнтована", - наголосив Гройсман.

"Я радий, що у нас є десятки проектів, заводи, які створюються і починають працювати в Україні. Це добре. Але я глибоко вірю у те, що це не повністю відповідає нашим потенційним можливостям. Ми можемо робити у рази більше. Тому наше завдання сьогодні використати максимально можливості нашої держави, щоб зайняти гідне місце на мапі світу. І ми бачимо сьогодні по багатьох прикладах, що такі можливості у нас є. Якісне належне урядування, якісний діалог з бізнесом, створення нормальних умов для розвитку української економіки дасть можливість забезпечити українських прорив. Ми не маємо копіювати Сінгапур, ми маємо бути Україною, яка на 100% використовує свої власні ресурси і можливості", - наголосив прем'єр.

"І я переконаний, що за 3-5 років ми будемо успішними, але маємо чітко усвідомити, що це не так просто", - зауважив Гройсман.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші