Тарифні поради Гройсмана: Як не переплачувати за електрику

Після чергового збільшення тарифів на електроенергію прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував громадянам встановити лічильники
Depo.Гроші
2 вересня 2016 14:39
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці в "Фейсбуці", передає depo.ua.

"25% заощадження коштів при сплаті за електроенергію без сумніву суттєві для кожного, чи не так? А як цього можна досягти? Один з способів –встановлення багатозонного лічильника. Так поступають у всьому світі – вмикають пральну чи посудомийну машинку, інші енергоприлади, які споживають багато електроенергії, в той час, коли навантаження в мережах менше і діють економні тарифи. Ми тільки починаємо вчитись реальному енергозаощадженню", – переконаний Гройсман.

Прем'єр також наголосив на тому, що минулого тижня Уряд суттєво спростив процес купівлі та оформлення багатозонних лічильників. Відтепер українці можуть обирати, де їм купувати лічильники – в обленерго або приватних фірмах.

"Хочу запевнити, що Уряд буде і далі пропонувати і підтримувати ті рішення, які сприятимуть запровадженню справжньої енергоефективності – запобіганню марного витрачання усіма нами коштів і енергії", – додав Гройсман.

Гройсман розповів, як не переплачувати за ектроенергію - фото 1

Нагадаємо, з 1 вересня в Україні на 25-30% подорожчала електроенергія.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.