Гройсман пообіцяв сьогодні подати до Ради проект держбюджету-2017

Під час сьогоднішнього засідання уряд внесе до Верховної Ради України проект Закону "Про Державний бюджет на 2017 рік"
Depo.Гроші
15 вересня 2016 19:11
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами спільно із Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів із розширення  Йоганнесом Ганом у рамках робочої поїздки до Вінницької області, передає depo.ua  з посиланням на "Українську правду".

За словами прем’єра, у проекті бюджету визначено пропозиції уряду щодо підвищення заробітної плати освітянам та лікарям. Серед інших пріоритетів, зокрема, сфери енергоефективності, аграрного сектору, національна безпека  і оборона, продовження децентралізації.

"Уряд також закладає у бюджет прогноз економічного зростання на 3%", – зазначив Гройсман.

Разом з тим він зауважив, що не має сумнівів, "що навіть не читавши ці зміни до бюджету, "політикани" будуть вже його критикувати. Але їх мета - розвалити країну, а наша мета - створити країну, в якій люди будуть відчувати себе безпечно і заможно. В цьому є відмінність", -  вважає глава уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що з кожним місяцем ситуація в країні буде змінюватися у кращий бік. 

"Люди будуть це відчувати і будуть розуміти, що ті, хто сьогодні лякає з екранів телебачення або з трибуни парламенту, просто займаються тим, чим звикли займатися останні 20 років - суто публічною брехнею і залякуванням людей", - зауважив він.

Нагадаємо, що сьогодні Міністерство фінансів уже схвалило проект державного бюджету на 2017 рік. Саме 15 вересня, за законом, уряд має подати річний кошторис на наступний рік у парламент. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<