Гройсман пообіцяв кращий конкурс із продажу ОПЗ

Відсутність заявок на конкурсі з продажу Одеського припортового заводу не означає відмови від приватизації цього підприємства, новий конкурс буде більш продуманим
Depo.Гроші
20 липня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає depo.ua.

"У встановлений термін заявок від потенційних покупців при даній ціні не надійшло. Це не означає, що ми відмовимося від наших планів з приватизації частини держпідприємств. Ми проаналізуємо першу спробу виставити ОПЗ на відкритий конкурс і оголосимо новий конкурс, до якого ми підготуємося краще", - написав він.

Гройсман розповів і про інші об'єкти приватизації.

"У нас є майже 3 500 держпідприємств, тоді як в європейських країнах приблизно по 300. Сотні цих підприємств, які неефективно управляються, є джерелом корупції і вимивання коштів з бюджету. Тому ми будемо пропонувати частину з них на прозору приватизацію, а в тих, які залишаться у власності держави, - підвищувати якість менеджменту", - зазначив глава уряду.

Гройсман зазначив, що на цьому шляху чинять опір в першу чергу "ті, хто звик "годуватися" за рахунок державної власності".

"Але ми не зійдемо з цього шляху", - пообіцяв прем’єр.

Нагадаємо, що, за даними фонду Держмайна,  повторний аукціон з приватизації Одеського припортового заводу може відбутися вже наприкінці літа – на початку осені